Atviras N. Jokičiaus komentaras: „Aš blogas pavyzdys, aš verkdavau, kai reikėdavo eiti į treniruotes“

2018-08-16 09:22 Krepsinis

Vienas talentingiausių NBA aukštaūgių ir Denverio „Nuggets“ žvaigždė Nikola Jokičius naujam sezonui ruošiasi savo gimtinėje Serbijoje.

Aukštaūgis atrado laisvo laiko ir dalyvavo „Krepšinis be ribu“ stovykloje, kuri pirmą kartą buvo surengta Belgrade. Ten susirinkusiems vaikams N. Jokičius papasakojo dar negirdėtą faktą apie jį patį.

„Aš nelabai domėjausi krepšiniu. Tai nebuvo dalykas, apie kurį daug galvojau. Aš esu blogas pavyzdys. Aš net verkdavau, kai reikėdavo eiti į treniruotes, o mano tėtis visada mane įkalbinėti“, - pasakojo serbas.

Šį sezoną NBA pirmenybėse žais penki serbai ir visi Vakarų konferencijoje. Teigiama, kad krepšinį mylintys serbai daug miego šį sezoną negaus, o kaip sakė N. Jokičius, ypač jo tėtis.

„Mano tėtis kenčia labiausiai. Jis žiūri kiekvienas mano rungtynes. Aš jam esu sakęs, kad jeigu jis kažkur žaistų ir aš turėčiau keltis kiekvieną dieną trečią ryto, aš tikrai nesikelčiau. Tai turbūt yra tėviška meilė“, - pripažino krepšininkas.

„Liko du mėnesiai. Aš lėtai ruošiuosi sezonui. Kiek tu darai dabar, tiek tu sugebėsi padaryti sezono metu. Aš treniruojuosi Sombore (gimtasis N. Jokčiaus mietas Serbijoje, - red.). Aš atvykstu į Belgradą tik dėl tokių renginių“, - pridėjo N. Jokičius.
(Komentarai rašomi puslapio svečių Intensedebate platformoje. Įžeidžiančius ir draudžiamus komentarus periodiškai šaliname. Praneškite raportais apie pažeidimus, pašalinsime per 7d.)

...