Atkaklioje kovoje „Warriors“ rado būdą kaip palaužti „Rockets“ ir persvėrė serijos rezultatą (VIDEO)

Vakarų konferencijos pusfinalyje praeitų metų čempionai iškovojo svarbią pergalę ir išsiveržė rezultatu 3:2. Oklando "Golden State Warriors" po atkaklios kovos palaužė Hiustono "Rockets" rezultatu 104-99 (31:17, 26:26, 15:29, 32:27).

Penktosios serijos rungtynės buvo permainingos ir atkaklios, o abi ekipos turėjo progą iškovoti pergalę. Nors iš pradžių pirmavo čempionai, kurie prieš ilgąją pertrauką turėjo dviženklį pranašumą, tačiau jau antroje rungtynių dalyje savo puikų ketvirtį sužaidė "Rockets". Viską nulėmė paskutinis kėlinys, kuriame geriau pasirodė namuose žaidę Oklando atstovai.

Rezultatyviausias nugalėtojų gretose buvo Klay Thompsonas su 27 taškais, 25 pridėjo Stephenas Curry, 22 Kevinas Durantas.

Pralaimėtojų gretose Jamesas Hardenas surinko 31 tašką, 19 pridėjo Ericas Gordonas, 13 PJ Tuckeris.