ASVEL po pratęsimo privertė kapituliuoti „Crvena Zvezda"

„Twitter" nuotr.
2019-11-16 01:22 eurobasket.lt

Sudėtingą pergalę po dramatiškos kovos, kurioje prireikė ir pratęsimo iškovojo Vilerbano ASVEL (5/3) klubas. Prancūzijos čempionai svečiuose per pratęsimą 74:72 (14:16, 18:20, 15:18, 18:11, 9:7) palaužė Belgrado „Crvena Zvezda" (2/6) krepšininkus.

Pratęsimą svečiams išplėšė Livio Jean-Charleso baudų metimai iki pagrindinio laiko likus žaisti 15 sekundžių. Paskutinę ataką pergalę aikštės šeimininkams galėjo užtikrinti Dejano Davidovaco tritaškis, tačiau jis tikslo nepasiekė. Likus rungtyniauti minutei iki pratęsimo pabaigos „Crvena Zvezda" dar buvo priekyje minimalia persvara (72:71). Tuomet svarbius taškus prancūzams pelnė Tonye Jekiri ir išvedė svečius į priekį - 73:72. Pergalę ASVEL užtikrino to paties T.Jekiri baudos metimas. Po jo desperatišku metimu iš toli pergalę Belgrado klubui dar galėjo išplėšti Jamesas Gistas, tačiau stebuklas neįvyko - 72:74.

„Crvena Zvezda": B.Baronas (3/6 trit.) - 16, L.Brownas (7 kl.) - 15. D.Davidovacas (7 atk. kam.) - 11, B.Lažičius - 8 taškai.

ASVEL: L.Jean-Charlesas - 20, T.Jekiris (19 atk. kam.) - 18, E.Jacksonas - 11, J.Tayloras - 5 taškai.

(Komentarai rašomi Intensedebate platformoje. Įžeidžiančius ir draudžiamus komentarus periodiškai šaliname. Informuokite apie pažeidimus.)