Arti fiasko – „AX Armani“ vėl pralaimėjo, o M. Kuzminskas beveik nežaidė

Viena stipriausių Italijos lygos krepšinių komandų atsidūrė nepavydėtinoje situacijoje atkrintamųjų etape. Mindaugas Kuzminskas su atstovaujama Milano "AX Armani" ekipa antrą kartą nusileido Avelino "Sidigas" krepšininkams rezultatu 62:69 (18:21, 11:18, 21:10, 8:19) ir dar kartą pralaimėję jie pasitrauks iš kovos dėl titulo.

Mūsiškio ekipa nespindėjo pasitikėjimų nuo pirmo kėlinio, kurį pralaimėjo. Antrame situacija toliau prastėjo ir "dizaineriai" ilsėtis į ilgąją pertrauką išėjo su dviženkliu deficitu. Visgi antroje rungtynių dalyje lietuvio ekipa pradėjo žaisti kur kas geriau ir panaikino deficitą trečiame ketvirtyje bei pirmavo vienu tašku. Atėjus lemiamam ketvirčiui "Sidigas" krepšininkai vėl spurtavo ir iškovojo svarbią pergalę.

M.Kuzminskas pasireikšti laiko negavo ir per 5 minutes taškų nepelnė (0/1 dvitaškiai, 0/1 tritaškiai), tačiau jis atkovojo 2 kamuolius, bei kartą prasižengė.

Serijos rezultatas 1-2.