Arti dvigubo dublio buvęs J. Valančiūnas padėjo „Raptors“ iškovoti pergalę atkrintamųjų starte

Toronto „Raptors“ ekipa atkrintamąsias pradėjo pergale 114:106 prieš Vašingtono „Wizards“ krepšininkus.

Paskutinį kartą „Raptors“ laimėjo pirmąsias rungtynes vos 2001-aisiais. Vėliau sekė 10 iš eilės pralaimėjimų atkrintamųjų pradžiose.

Šiame susitikime Jonas Valančiūnas žaidė 23 minutes, pelnė 9 taškus (4/6 dvit., 1/2 baud.), atkovojo 9 kamuolius, atliko 2 rezultatyvius perdavimu, blokavo metimą ir kartą suklydo.

„Raptors“ ekipa, vedina J. Valančiūno, rungtynes pradėjo itin gerai. Pirmojo kėlinio pradžioje Kanados ekipa pirmavo 22:13, o JV turėjo jau 7 taškus savo sąskaitoje.

Vis dėlto pasirodžius atsarginiams „Raptors“ krepšininkams, „Wizards“ savo deficitą sumažino iki minimumo.

Ketvirtajame kėlinyje virė apylygis žaidimas ir nė viena kurį laiką nesugebėjo pabėgti. Vis dėlto Delonas Wrightas pelnė 5 taškus paeiliui, C.J. Milesas pridjėo tritaškį, du taškus pelnė Kyle‘as Lowry ir likus vos 5 minutėms „Raptors“ pirmavo 105:96.

Per likusį laiką „Wizards“ atsilikimo sumažinti nesugebėjo, o pergalę šventė „Raptors“.

„Raptors“ gretose išsiskyrė Serge‘as Ibaka su 23 taškais (12 atk. kam.), D. Wrightas pridėjo 18, DeMaras DeRozanas 17, C.J. Milesas (4/7 trit.) ir O.G. Anunoby po 12.

„Wizards“ ekipoje Johnas Wallas pelnė 23 taškus (15 atk. kam.), Markieffas Morrisas pridėjo 22 (11 atk. kam.), Bradley Bealas 19, Mike‘as Scottas 14, o Marcinas Gortatas 12.