Artėjant Eurolygos pusfinaliui – stipriosios „Žalgirio“ ir „Fenerbahce“ pusės

Jau šiandien 19:00 val. prasidės ilgai lauktas Eurolygos pusfinalis tarp „Žalgirio“ ir „Fenerbahce“ komandų. Prieš jį siūlome paskutinį kartą pasižvalgyti į komandų žaidimą šio sezono metu ir stipriąsias šių komandų puses.

Į naujosios Eurolygos finalo ketvertą pirmą kartą patekę žalgiriečiai išsiskiria iš savo varžovų dėl savo pasirinkimo atakuojant varžovų krepšį. Kauniečiai dažniausiai iš visų komandų atakuoja iš artimų distancijų bei rečiausiai meta tritaškius. Tuo tarpu šiandieninė jų varžovė – „Fenerbahce“, rečiausiai iš visų klubų ieško laimės arti krepšio , o dažniausiai iš visų Eurolygos komandų renkasi dvitaškius metimus iš vidutinės distancijos.

Įdomu, kad abi šios komandos nepiknaudžiauja tritaškiais metimais, tačiau pagal jų pataikymą jos užima dvi pirmąsias vietas Eurolygoje – „Žalgiris“ pirmas, o „Fenerbahce“ antra. Kauniečiai taip pat gali pasigirti puikiu pataikymu metant tolimus dvitaškius, o iš dešinės aikštės krašto tikslą pasiekė net 71,4% tolimų dvitaškių.

Abi šios ekipos taip pat noriai dalijasi kamuoliu – „Žalgiirs“ pagal šį rodiklį Eurolygoje antras, o „Fenerbahce“ – trečia. Pranašumą prieš varžovus Šarūno Jasikevičiaus auklėtiniai turi ir pagal atkovotus kamuolius, tačiau šį rodiklį jiems padeda pagerinti puiki kova dėl atšokusių kamuolių ginantis – pagal puolime atkovotus kamuolius kauniečiai šį sezoną lenkė vos keturis klubus. Tiesa, abu šie klubai gali pasigirti tuo, kad laimėti kovos po lenta neleidžia savo priešininkams – pagal šį rodiklį jos abi pirmauja Eurolygoje, o pirmą vietą užima „Fenerbahce“.

Turkijos klubas yra nepralenkiamas pagal gynybą – pagal praleistus taškus šį sezoną Eurolygoje jiems nėra lygių. „Fenerbahce“ taip pat gali pasigirti ir dideliu sėkmingai atakuoti varžovų krepšį galinčių žaidėjų kiekiu – po 8,5 arba daugiau taško per rungtynes pelno šeši šios komandos atstovai.

Jei „Fenerbahce“ sugeba visuose statistinėse kategorijose būti tarp lyderių, ar bent per vidurį, tai „Žalgiris“ turi dvi nemalonias grafas, kuriose jiems neprilygsta jokia kita komanda. Žalgiriečiai yra dažniausiai klystanti ir daugiausiai kartų prasižengianti šio sezono Eurolygos komanda.

(Komentarai rašomi puslapio svečių Intensedebate platformoje. Įžeidžiančius ir draudžiamus komentarus periodiškai šaliname. Praneškite raportais apie pažeidimus, pašalinsime per 7d.)
Related Posts