Ar pažįsti žalgirietį: netvarkingiausias, daugiausiai valgantis ir geriausias boksininkas

zalgiris.lt

Krepšinio sirgalių pamėgta „Žalgiris TV“ laidų rubrika #ArPažįstiŽalgirietį grįžta po trumpos pertraukėlės su naujų šmaikščių žalgiriečių klausimų-atsakymų rinkiniu.

Šįkart Kauno „Žalgirio“ krepšininkai turėjo įvardinti netvarkingiausią savo komandos draugą žaidėjų rūbinėje. Daugiausiai kartų paminėtas čia buvo serbas Vasilije Micičius, o Kevinas Pangosas pasigyrė, jog sėdi šalia tvarkingų vyrukų.

„Aš sėdžiu šalia „švaruolių“ vyrukų kompanijos, kuri mėgsta, kad jų daiktai būtų savose vietose“, – juokėsi kanadietis.

Netrukus po „netvarkingiausiųjų“ temos „Žalgirio“ žaidėjai turėjo įvardinti daugiausiai laiko prie telefono praleidžiančius komandos draugus. Atsakymai į šį klausimą varijavo nuo jaunųjų žaidėjų iki „nuolat telefonu kalbančio“ Axelio Toupane.

Bene vienodus atsakymus žalgiriečiai pateikė į klausimą, kuris iš komandos draugų valgo daugiausiai. Čia be konkurencijos laimėjo Kevinas Pangosas, kurį kaip didžiausią ėdrūną įvardino beveik visi kalbinti komandos draugai. Šia tema plačiau pasisakė ir kapitonas Paulius Jankūnas.

„Aišku, kad Kevinas. Jis daugiausiai valgo, viską maišo su viskuo. Nesvarbu, koks paros metas. Reiks su juo dirbti šiuo klausimu ir sutvarkyti jo mitybą“, – šypsojosi P.Jankūnas.

Klausimyno pabaigoje žalgiriečiai rinko geriausią komandos boksininką. Daugiausiai balsų iš žaidėjų surinko Antanas Kavaliauskas, tačiau Edgaras Ulanovas ir Aaronas White‘as nepamiršo paminėti komandos fizinio rengimo trenerio ir buvusio boksininko – Nerijaus Navicko.

(Komentarai rašomi puslapio svečių Intensedebate platformoje. Įžeidžiančius ir draudžiamus komentarus periodiškai šaliname. Praneškite raportais apie pažeidimus, pašalinsime per 7d.)
Related Posts