„Chimki“ ir „Baskonia“ kluptelėjimai garantavo šeštą vietą „Žalgirui“

Kauno „Žalgiris“ sulaukė palankių rezultatų iš kitų arenų.

Vitorijos „Baskonia“ po atkaklios kovos 79:81 buvo priversta pripažinti paskutinę vietą Eurolygoje užėmusios Stambulo „Anadolu Efes“ ekipos.

Dar po trijų kėlinių svečiai iš Turkijos pirmavo 60:51 ir nors „Baskonia“ ketvirtajame kėlinyje susikaupė, iškovoti pergalės nesugebėjo.

„Baskonia“ T. Šengelia ir V. Piorier po 17, M. Janningas ir R. Beaubois po 10.
„Anadolu Efes“: E. McCollumas 21, B. Motumas 16, B. Dunstonas 10.

Tuo metu Maskvos srities „Chimki“ 82:86 buvo priversta pripažinti „Barcelona“ ekipos pranašumą.

„Barcelona“ varžovus į nokautą pasiuntė dar pirmajame kėlinyje, kurį laimėjo 31:18. Nors „Chimki“ kelis kartus buvo pavijusi savo varžovus, perlaužti rungtynių nesugebėjo.

Būtent „Chimki“ ir „Baskonia“ nesėkmės garantavo, kad „Žalgiris“, nepaisant rytojaus rezultato, užims šeštąją vietą reguliariajame sezone.

„Barcelona“: J. Navarro 17, T. Huertelis 14, P. Ribas ir P. Koponenas po 11, A. Moermanas 11,

„Chimki“: A. Gillas 21, A. Švedas (8 rez. perd.) ir C. Jenkinsas po 15, M. Thomas 13.

Tuo metu lietuviškame susirėmime tarp Milano „AX Armani“ ir Atėnų „Panathinaikos“, pergalę po pratęsimo šventė graikai.

Šiose rungtynėse Lukas Lekavičius prie pergalės per 6 minutes prisidėjo tik rezultatyviu perdavimu, viena klaida ir viena pražanga.

„AX Armani“ gretose puikiai rungtyniavo abu lietuviai. Artūras Gudaitis per 23 minutes pelnė 18 taškų (5/8 dvit., 8/8 baud.), atkovojo 10 kamuolių ir surinko 29 naudingumo balus.

Mindaugas Kuzminskas žaidė taip pat 23 minutes ir pelnė 16 taškų (4/5 dvit., 1/2 trit., 5/5 baud.), jis taip pat sugriebė tris kamuolius, atliko 4 rezultatyvius perdavimus ir surimlp 21 naudingumo balą.

„AX Armani“: A. Gudaitis 18, M. Kuzminskas 16, A. Goudelockas 13, D. Pascolo 11.
„Panathinaikos“: M. Jamesas, N. Calathesas ir J. Gistas po 18, C. Singletonas 10.