Ar Jonavos „Sintek-Jonava“ atlaikys brolių Ballų "cirką"?

2018-09-26 17:10 Teniso TV

Jonavos „Sintek-Jonava“ ir toliau aktyviai ruošiasi naujam NKL sezonui, kuriame turi aukščiausius tikslus, tačiau jų dienotvarkę žada sujaukti į Lietuvą vėl sugrįžę broliai Ballai ir jų tėvas Lavaras Ballas su savo komanda. Jonavos šiandien laukia akistata su "Los Angeles Ballers" komanda, tai bus jėgų išbandymas prieš visiškai amerikietiško stiliaus komanda, tačiau gali būti nebloga patirtis, o ir mažiau žinomiems NKL žaidėjams proga pasirodyti.

Broliai padėjo savo komandai laimėti pirmą "JBL" lygos sezoną, kurį jie patys ir įkūrė.

Prieš atvykstant į Lietuvą, Los Andželo komanda žaidė vienas rungtynes Danijoje, kur sugebėjo pasiekti pergalę prieš aukščiausioje lygoje žaidžiančią Svenderborgo "Rabbits" komandą rezultatu 120-118.

Nenuostabu, kad šio mačo lyderiais tapo Lamelo Ballas su 31 tašku ir jo vyresnis brolis LiAngelo Ballas su 36 taškais.

„Sintek-Jonava“ turi būti pasiruošusi svečiams, juolab tai nebus pirmasis jų susitikimas su broliais, visgi prieš tokią komandą jie žais pirmą kartą.

Krepšinio skirtumas turėtų būti akivaizdus, tačiau laimėtoją tokiame mače atspėti labai sunku, vien dėl to, kad Jonavai šis susitikimas nieko nelemia. Priminsime, kad praeitais metais ši komanda NKL lygoje pasirodymą baigė ketvirtfinalyje.

Rungtynės prasidės 19:00 Lietuvos laiku.


(Komentarai rašomi Intensedebate platformoje. Įžeidžiančius ir draudžiamus komentarus periodiškai šaliname. Informuokite apie pažeidimus.)
...