„Pelicans“ nepasigailėjusi „Warriors“ – per žingsnį nuo konferencijos finalo

„Golden State Warriors“ žengė didelį žingsnį Vakarų konferencijos finalo link. NBA čempionai 118:92 susidorojo su Naujojo Orleano „Pelicans“ ir serijoje iki 4 pergalių pirmauja 3-1.

„Pelicans“ neturėjo priešnuodžių gynyboje prieš Keviną Durantą. Puolėjas pelnė 38 taškus (13/22 dvit., 2/5 trit., 6/6 baud.), atkovojo 9 kamuolius ir atliko 5 rezultatyvius perdavimus.

KD po rungtynių buvo paklaustas, kaip gintųsi prieš save, jeigu reikėtų, tačiau atsakymo jis tam neturėjo: „Geras klausimas, bet nežinau“.

„Warriors“ reikalus bandė sutvarkyti dar per pirmą kėlinį kurį laimėjo net 37:22. Vis dėlto prieš pertrauką „Pelicans“ sumažino deficitą iki 7 (54:61).

Vis dėlto „Warriors“ surengė dar vieną uraganinį pasirodymą ir trečią kėlinį laimėjo 33:19 bei pabėgo nepavejamai.

Dabar serija sugrįš į Oklendą, kur „Warriors“ ir mėgins užbaigti savo varžovus.

„Warriors“ gretose rezultatyviausiai žaidė K. Durantas su 38 taškais, Stephenas Curry pridėjo 23, Klay Thompsonas 13 (1/6 trit.), o Quinnas Cookas 12.

„Pelicans“ ekipoje Anthony Davisas pelnė 26 tašus (12 atk. kam.), E‘Twaunas Moore‘as pridėjo 20, Jrue Holiday 19, Ianas Clarkas 11.