R. Westbrookas galiausiai priėmė naują „Thunder“ pasiūlymą

2017-09-30 12:10 basketnews.lt

Abejonės dėl Russello Westbrooko ateities sklaidosi. ESPN žurnalistas Adrianas Wojnarowski jau skelbia, kad Oklahomos „Thunder“ komandos lyderis sutiko su dabartinės savo ekipos siūlomomis kontrakto pratęsimo sąlygomis.

Pasak šaltinio, naudingiausias praėjusio sezono NBA krepšininkas sukirtęs rankomis dėl naujos sutarties, „Thunder“ komandai įsipareigos penkeriems metams ir per šį laiką uždirbs 205 mln. JAV dolerių.

Dabartinis Westbrooko kontraktas baigsis galioti kitą vasarą, todėl naujoji sutartis būtent tada ir įsigalios.

Taip krepšininkas turės garantuotą iš viso šešerių metų ir 233 mln. JAV dolerių susitarimą su klubu. Apjungus abu kontraktus, tai yra brangiausias garantuotas susitarimas NBA istorijoje.

Skelbiama, kad žaidėjo ir klubo atstovai jau galutinai suderino visas kontrakto detales.

Kurį laiką dėl Westbrooko ateities Oklahomoje buvo kilę daug klausimų, tačiau pats krepšininkas ne kartą deklaravo meilę „Thunder“ komandai. Tiesa, šis pasiūlymas Westbrookui buvo pateiktas dar liepos mėnesį, tačiau priimti jį NBA superžvaigždė delsė.

Pratęstas kontraktas su Westbrooku Oklahomos klubui yra svarbus signalas šįmet prie komandos prisijungusiam Paului George'ui, kuris kitą vasarą taps neapribotu laisvuoju agentu, ir veikiausiai sulauks ne vieno intriguojančio pasiūlymo.

Nenumaldomai artėjantis sezonas Oklahomos sirgaliams kelia didelius lūkesčius, mat šįmet šalia Westbrooko komandą į priekį ves ir George'as bei Carmelo Anthony.

Žvėriškai praėjusį sezoną žaidęs Westbrookas vidutiniškai per rungtynes rinko po 31,6 taško, atkovojo po 10,7 kamuolio ir atliko po 10,4 rezultatyvaus perdavimo.

Westbrookas „Thunder“ gretose rungtyniauja visą savo karjerą nuo 2008-ųjų, kai NBA naujokų biržoje buvo pašauktas 4-uoju šaukimu.

...