Apie „Raptors“ dėmesį prakalbęs Š. Jasikevičius: „Nesitikėjau, kad viskas bus taip greitai“ (VIDEO)

2018-06-07 22:25 basketnews.lt

Kauno „Žalgirio“ treneris Šarūnas Jasikevičius šią savaitę atsidūrė dėmesio centre sulaukęs pokalbio su Toronto „Raptors“ vadovu Masai Ujiri.

Dėl „Raptors“ vyriausiojo trenerio posto kalbėjęsis specialistas prieš LKL finalo seriją su Vilniaus „Lietuvos rytu“ papasakojo, ką mano apie tokį dėmesį.

„Malonu buvo kalbėtis su visai kitos sferos komandomis. Malonu, kad domisi, o daugiau sunku kažką pasakyti. Malonu dalyvauti procese, matysime, kur jis mus visus nuves“, – teigė treneris.

Jasikevičius šiuo metu yra tarp keturių kandidatų treniruoti „Raptors“. Jis konkuruoja su Greggo Popovichiaus asistentu iš San Antonijaus „Spurs“ Ettore Messina, ilgą laiką „Raptors“ trenerio asistento pareigas užėmusiu Nicku Nurse’u ir kitu Popovichiaus asistentu Ime’u Udoka.

Jasikevičius taip pat papasakojo apie pasiruošimą kovai su „Lietuvos rytu“ ir pagrindinius serijos akcentus. „Žalgiris“ pasiruošimui turėjo beveik visą savaitę, tačiau į krepšinio salę užsuko tik šį vakarą.


(Komentarai rašomi Intensedebate platformoje. Įžeidžiančius ir draudžiamus komentarus periodiškai šaliname. Informuokite apie pažeidimus.)
...