Apie naujoką papasakojęs Š. Jasikevičius: "Mane neramina kitų aukštūgių situacija" (VIDEO)

2019-01-07 19:33 extra77

Šią savaitę Kauno "Žalgiris" stoja į dar vieną dvigubą Eurolygos savaitę – jau rytoj lauks dvikova su "Anadolu Efes", o po dviejų dienų bus priimtas vicečempionės "Fenerbahče" iššūkis.

Su traumomis šį sezoną susidūręs "Žalgiris" nusprendė sustiprinti savo sudėtį – į komandą atvyksta universalus puolėjas Deonas Thompsonas.

Ekipos strategas Šarūnas Jasikevičius rungtynių išvakarėse pasidalijo mintimis apie būsimą naujoką, kuris žalgiriečių akiratyje buvo jau kurį laiką.

"Mes jį sekame daug metų, bet nebandėme jo įsigyti, nes man jis pasirodė per daug panašus į Paulių. Visą laiką norėdavosi kitokio stiliaus žaidėjo. Bet daug metų Deonas buvo labai vertinamas žmogus mūsų sistemoje ir, manau, tikrai įsilies į komandą. Ir žinau, kad 100 proc. norės padėti "Žalgiriui": jis komandinio tipo žaidėjas, kuriam praėjo laikai, kad jis vaikytųsi statistikų, jis norės laimėti ir iš jo to tikimės", - teigė Šaras.

Kiek vėliau strategas pakomentavo Pauliaus Jankūno ir Lauryno Biručio situaciją: "Iš vienos pusės yra viena versija, iš kitos vietos – kita. Paulius gali treniruotis ir žaisti pagal savo formą, bet tikrai yra baimė.

Pirmą kartą galime pasakyti tai, kad Birutis nuo daug treniruočių pabaigų yra nuimamas, nes atsiranda skausmai, ypač po krūvių. Stengiasi, bando padėti, bet situacija su jais (Jankūnu ir Biručiu) nėra iš gerųjų“, – sakė Jasikevičius.

Pilnas interviu:
(Komentarai rašomi Intensedebate platformoje. Įžeidžiančius ir draudžiamus komentarus periodiškai šaliname. Informuokite apie pažeidimus.)

...