Puikiai pirmoje pusėje atrodžiusi „Fenerbahce“ palaužė „Baskonia“

Eurolygos čempionė ketvirtfinalio seriją pradėjo pergale. Stambulo „Fenerbahce“ ekipa 82:73 susitvarkė su Vitorijos „Baskonia“ ir serijoje iki 3 pergalių pirmauja 1-0.

Dar antrojo kėlinio pabaigoje Turkijos ekipa turėjo 20 taškų pranašumą – 43:23. Vis dėlto antrajame kėlinyje „Baskonia“ sugebėjo sugrįžti.

Prieš lemiamą ketvirtį Vitorijos ekipa turėjo 13 taškų deficitą, o po spurto 6:0 atsiliko tik 7 taškais. Vis dėlto „Fenerbahce“ spurtavo taip pat 6:0, atstatė savo persvarą, o skirtumą „Baskonia“ ekipai pavyko sumažinti tik rungtynių pabaigoje.

„Fenerbahce“: Bradas Wanamakeris 16, Jamesas Nunnally ir Janas Vesely (8 atk. kam., 20 n.b.) po 13, Kostas Sloukas 10 (11 rez. perd., 22 n.b.).

„Baskonia“: Tornikė Šengelija 16 (8/8 baudos, 6 atk. kam.), Rodrigue'as Beaubois 13 (6/15 metimai, 6 atk. kam.), Luca Vildoza 12, Mattas Janningas 11.