Antroje mačo dalyje susiėmęs „Žalgiris“ nugalėjo „Vytautą“

Lkl.lt informacija

Po įspūdingos pergalės Eurolygoje Kauno „Žalgirio“ klubas pergalių kraitį papildė ir „Betsafe–LKL“ čempionate.

Šarūno Jasikevičiaus auklėtiniai Prienuose 89:70 nugalėjo aštuoniese žaidusius Prienų-Birštono „Vytauto“ krepšininkus.

Vienas „Žalgirio“ lyderių buvo naudingiausias rungtynes karjeroje sužaidęs Gytis Masiulis. Jaunasis krepšininkas pelnė 13 taškų, atkovojo 8 kamuolius ir surinko 20 naudingumo balų.

Rezultatyviausiai kauniečių gretose žaidė 14 taškų pelnęs Antanas Kavaliauskas. Axelis Toupane pridėjo 12, o Aronas White'as – 11 taškų.

„Vytauto“ komandoje rezultatyviausias buvo Edvinas Šeškus, kuris surinko 19 taškų ir taip pagerino asmeninį rezultatyvumo rekordą „Betsafe–LKL“ čempionate.

Rezultatyviausias rungtynes nuo 2013 metų sužaidė Gediminas Maceina, pelnęs 15 taškų. Tiek pat taškų surinko ir po traumos atsigaunantis Regimantas Miniotas. Egidijus Dimša pridėjo 10 taškų.

Rungtynes abi komandos pradėjo apylygiai (11:11), tačiau tuomet „Žalgiris“ surengė spurtą 10:0 ir atitrūko (21:11). Po pirmojo kėlinio 7 priekyje buvo svečiai (27:20). Antrasis ketvirtis buvo itin nerezultatyvus, o prieš ilgąją pertrauką komandas skyrė tie patys 7 taškai – 39:32.

Trečiajame kėlinyje „Žalgiris“ įjungė aukštesnę pavarą ir prieš lemiamą ketvirtį turėjo dviženklį pranašumą (62:48). Lemiamas ketvirtis tebuvo formalumas ir pergalę šventė kauniečiai – 89:70.