J. Hardeno vedama „Rockets“ Vakarų konferencijos pusfinalio seriją pradėjo pergale

Jamesas Hardenas atvedė Hjustono „Rockets“ ekipą į pergalę 110:96 prieš Jutos „Jazz“.

Tai leido „Rockets“ krepšininkams Vakarų konferencijos pusfinalio serijoje įgauti. pranašumą 1-0.

Puikiai rungtyniavęs J. Hardenas šiose rungtynėse pelnė 41 tašką (5/14 dvit., 7/12 trit., 10/11 baud.), atkovojo 8 kamuolius ir atliko 7 rezultatyvius perdavimus.

„Rockets“ nuo varžovų pabėgo dar pirmajame kėlinyje kurį laimėjo 34:21. Per likusį laiką „Jazz“ ekipai arčiausiai kiek pavyko priartėti – 11 taškų skirtumu. Ketvirtojo kėlinio pradžioje „Jazz“ atsiliko 75:86, tačiau intrigos į šias rungtynes įnešti taip ir nesugebėjo.

„Jazz“ ekipai šiame susitikime nepadėjo puikią sportinę formą pirmame raunde demonstravęs Ricky Rubio.

„Jazz“ ekipoje rezultatyviausiai žaidė Donovanas Mitchellas (1/7 trit.) ir Jae Crowrderis pelnę po 21 tašką, Joe Inglesas pridėjo 15, o Rudy Gobertas 11 (9 atk. kam.).

„Rockets“ gretoe J. Hardenas su 41 tašku buvo rezultatyviausias, Chrisas Paulas pelnė 17, Clintas Capela 16 ( atk. kam.), o P.J. Tuckeris 15.