Ant bangos esantis „Žalgiris“ nepaliko vilčių „Daruššafakai“

Kauno "Žalgirio" krepšininkai penktadienį vakare sužaidė paskutines namų rungtynes reguliariajame Eurolygos sezone.

Šarūno Jasikevičiaus auklėtiniai varžovams iš Stambulo vilčių nepaliko – kauniečiai šventė pergalę 94:67 (22:18, 27:12, 19:16, 26:21) prieš lygos autsaiderę "Daruššafaką".

Pirmajame kėlinyje dar vyravo gana apylygė kova, tačiau antrajame ketvirtyje žalgiriečiai jau nedovanojo varžovams už klaidas ir į pertrauką nužygiavo turėdami triuškinančią 19 taškų persvarą.

Po pertraukos "Daruššafaka" žaidė solidžiai, tačiau "Žalgiris" ketvirtajame kėlinyje varžovams buvo negailestingas ir pasiekė dar vieną triuškinančią pergalę.

Rezultatyviausiai žalgiriečių gretose rungtyniavo Brandonas Daviesas ir Nate'as Woltersas – abu amerikiečiai surinko po 19 taškų. Dar 15 pridėjo Deonas Thompsonas.

„Žalgiris“: Brandonas Daviesas 13, Deonas Thompsonas, Artūras Milaknis (4/6 trit.) ir Nate’as Woltersas (5 rez. perd.) – po 12, Marius Grigonis 11, Rokas Jokubaitis 9 (9 min.).

„Daruššafaka“: Jeremy Evansas 14 (7/7 dvit.), Muhammedas Baygulas 11, Michaelas Ericas 9, Dogušas Ozdemiroglu 7.