„Anadolu Efes“ tik po atkaklios kovos nutraukė „Barcelona“ pergalių seriją

Eurolygos 24-ojo turo rungtynėse apmaudžią nesėkmę patyrė „Barcelona“.

Šarūno Jasikevičiaus auklėtiniai namuose 86:88 (22:27, 28:26, 15:19, 21:16) nusileido „Anadolu Efes“ krepšininkams ir patyrė pirmąjį pralaimėjimą po šešerių iš eilės pergalių serijos.

Rungtynėse nuo pat pirmosios minutės į priekį išsiveržė svečiai. Šeimininkams sunkiai sekėsi jau pirmajame kėlinyje sustabdyti V. Misičių, kuris ketvirtąją rungtynių minutę buvo pelnęs 7 iš 11 ekipos taškų.

„Anadolu Efes“ krepšininkai antrojo kėlinio pradžioje ėmė spausti varžovus, o V. Misičiaus ir S. Larkino tritaškiai leido svečiams susikrauti dviženklį pranašumą. Vis tik rungtynių pabaigoje tiksliau krepšį atakavo „Barcelona“ krepšininkai, o B. Davieso šūvis iš aikštės vidurio leido į rūbinė išsinešti trijų taškų deficitą.

Po ilgosios vyravo gana lygus žaidimas. Kėlinio viduryje rezultatas buvo lygus 58:58, tačiau „Barcelona“ dar sykį įkrito į duobe, o „Anadolu Efes“ pelnė 9 taškus be jokio atsako. Ketvirtajame kėlinyje likus minutei iki mačo pabaigos „Barcelona“ atsilikinėjo 7 taškais, tačiau Leo Westermano ir B. Davieso puikus žaidimas leido „Barcelona“ ekipai sumažinti atsilikimą iki 2 taškų, tačiau pergalę šventė Turkijos klubas.

Rezultatyviausiai rungtynėse žaidė buvęs „Žalgirietis“ V. Misičius, kuris per 36 žaidimo minutes pelnė 26 taškus (1/4 trit., 7/9 dvit., 9/12 trit.), atkovojo 3 kamuolius ir atliko 5 rezultatyvius perdavimus.

„Barcelona“: gretose labiausiai išsiskyrė N. Mirotičius, kuris aikštėje praleido 29 minutes per kurias pelnė 24 taškus (3/4 trit., 5/10 dvit., 5/6 badu.) ir atkovojo 5 kamuolius.

„Barcelona“: Nikola Mirotičius 24, Brandonas Daviesas 14, Cory Higginsas 12, Nickas Calathes 9, Kyle'as Kuricas 8.