„Anadolu Efes" nepaliko šansų „Real"

„Twitter" nuotr.
2019-10-25 10:51 eurobasket.lt

Pelnytą pergalę Eurolygos reguliariajame sezone pasiekė Stambulo „Anadolu Efes" (3/1) komanda. Eurolygos vicečempionai namuose 76:60 (15:11, 14:20, 27:19, 20:10) pranoko antrą nesėkmę iš eilės patyrusius Madrido „Real" (2/2) krepšininkus.

Šiame susitikime aikštės šeimininkai pademonstravo tiesiog pavyzdinę gynybą prieš taškus mėgstančią rinkti „Real" komandą. Jeigu po dviejų kėlinių švieslentėje dar degė skaičiai palankūs svečiams - 31:29, tai po pertraukos iniciatyvą visiškai perėmė Turkijos čempionai. Per trečiąjį kėlinį pranašumą susigrąžinusi „Anadolu Efes", ketvirtajame jį dar labiau įtvirtino ir iškovojo pergalę - 76:60.

„Anadolu Efes": K.Simonas (9 atk. kam.) ir B.Dunstonas (8/10 dvit., 8 atk. kam.) po 17, Ch.Singletonas - 13, V.Micičius (2/8 trit.) - 12, Sh.Larinas - 9 taškai.

„Real": S.Lullas - 14, J.Mickey (8 atk. kam.) ir G.Deckas po 10, R.Fernandezas - 9, A.Randolphas ir J.Carrollas po 6 taškus.

(Komentarai rašomi Intensedebate platformoje. Įžeidžiančius ir draudžiamus komentarus periodiškai šaliname. Informuokite apie pažeidimus.)