„Anadolu Efes“ antrą kartą paeiliui susidorojo su „Real“

Eurolygos ketvirtfinalyje dar vieną pergalę iškovojo Stambulo „Anadolu Efes“ krepšininkai. Ergino Atamano auklėtiniai namuose 91:68 (22:13, 22:19, 21:13, 26:23) nugalėjo Madrido „Real“ ekipą ir serijoje iki trijų pergalių pirmauja 2-0.

Šeimininkai jau pirmojo kėlinio viduryje susikrovė dviženklį pranašumą, o prieš ilgąją pertrauką turėjo 12 taškų persvarą. Po ilgosios pertraukos Larkino ir Micičiaus vedama Stambulo ekipa pademonstravo puikų puolimą bei padidino pranašumą iki 20 taškų. Lemiamame ketvirtyje „Real“ krepšininkai ir toliau strigo gynyboje, o „Anadolu Efes“ dar labiau padidino pranašumą bei šventė įtikinamą pergalę.

Nugalėtojų gretose ir vėl geriausiai pasirodė buvęs žalgirietis Vasilije Misičius, kuris per 29 žaidimo minutes pelnė 23 taškus (5/5 trit., 4/5 dvit.), atkovojo 4 atšokusius kamuolius, atliko 3 rezultatyvius perdavimus bei surinko 26 naudingumo balus.

Jam geriausiai talkino Shane’as Larkinas, kuris ant parketo praleido 33 minutes bei pelnė 21 tašką (3/5 trit., 3/7 dvit., 6/8 baud.) ir atliko 5 rezultatyvius perdavimus.