Amare Stoudemire: „Aš visuomet pasiruošęs grįžti į NBA“

Buvęs NBA žaidėjas, kuriam 35-eri metai paliko tikrai nemažą pėdsaką istorijoje nuo savo pirmų metų lygoje. 2003 metais amerikietis buvo apdovanotas metų naujoko apdovanojimu, 2004 su JAV rinktine laimėjo bronzos medalius Olimpinėse žaidynėse, o 2017 metais laimėjo su Izraelio komanda tapo lygos nugalėtoju.

Štai ką buvęs NBA žaidėjas pasakė žiniasklaidai.

“Tiesa tokia tokia, kad aš nežinojau ar grįšiu čia, bet labai norėjau. Labiausiai pasiilgau Jeruzalės atmosferos. Turėjau pasiūlymų iš Europos ir Kinijos, tačiau jei turi žaisti už Atlanto, tai žaisiu Hapoelio klube.”

Krepšininkas prakalbo ir apie grįžimą į NBA “Aš buvau labai arti NBA lygos durų, daugelis komandų rodė susidomėjimą manimi, tačiau aš nenorėjau laukti ir nutariau pradėti treniruotis su komanda čia. Visgi jei manęs reiks NBA klubui aš visada pasiruošęs".

"Aš pasirinkau šią komandą, nes norėjau treniruotis ir žaisti, jei būčiau likęs, tikrai kažkas pasiūlytų man kažkokį kontraktą. Visgi aš turiu galimybę bet kada išvykti sulaukęs pasiūlymo iš NBA."

(Komentarai rašomi puslapio svečių Intensedebate platformoje. Įžeidžiančius ir draudžiamus komentarus periodiškai šaliname. Praneškite raportais apie pažeidimus, pašalinsime per 7d.)
Related Posts