ALBA su R.Giedraičiu po dviejų pratęsimų trilerio išsivežė pergalę iš Atėnų

„Twitter" nuotr.
2019-11-15 08:51 eurobasket.lt

50 minučių dramą Eurolygoje sėkmingai išgyveno Berlyno ALBA (2/6) komanda, kurios garbę gina Rokas Giedraitis. Vokietijos vicečempionai svečiuose po dramatiškos kovos paskutinėmis sekundėmis 106:105 (31:31, 27:18, 16:20, 14:19, 10:10, 7:8) nukovė „Panathinaikos" (4/4) klubą, kurio neišgelbėjo ir pasakiškas rungtynes sužaidęs Ioannis Papapetrou.

Pastarasis Atėnų ekipai pelnė net 39 taškus (9/10 dvit., 6/12 trit., 3/4 baudos, 41 naud. balai). Pergalę aikštės šeimininkams antrojo pratęsimo pabaigoje galėjo išplėšti Tyrese'as Rice'as, tačiau amerikiečio tritaškis aidint sirenai tikslo nepasiekė.

Rezultatyvias rungtynes ALBA gretose sužaidė R.Giedraitis, nors lietuvio taikiklis iš tolimojo nuotolio buvo gerokai nusimušęs. Per 37 minutes puolėjas įmetė 15 taškų (6/8 dvit., 1/8 trit.), atkovojo 4 kamuolius, atliko 2 rezultatyvius perdavimus, 2 sykius suklydo, kartą perėmė kamuolį, blokavo metimą, išprovokavo 2 pražangas, 4 sykius prasižengė bei surinko 8 naudingumo balus.

„Panathinaikos": I.Papapetrou - 39, J.Willey - 22, D.Thomasas (1/8 trit., 10 atk. kam.) - 16, N.Pappas - 14, N.Calathesas (10 rez. perd., 9 kl.) - 10 taškų.

ALBA: M.Hermannssonas (2/8 trit., 10 rez. perd.) - 20, L.Nnoko - 17, R.Giedraitis - 15, N.Giffey ir L.Sikma (10 atk. kam., 7 rez. perd.) po 14, J.Thiemannas (7 atk. kam.) - 11 taškų.

(Komentarai rašomi Intensedebate platformoje. Įžeidžiančius ir draudžiamus komentarus periodiškai šaliname. Informuokite apie pažeidimus.)