Abu lietuviai buvo naudingi, tačiau nė vienas negalėjo džiaugtis pergale

Indianos „Pacers“ ekipa po ilgesnės pertraukos sulakė itin solidžios Domanto Sabonio pagalbos, tačiau jos neužteko. „Pacers“ buvo priversta 104:107 pripažinti Denverio „Nuggets“ pranašumą.

„Pacers“ ekipa šiuo pralaimėjimu nutraukė penkių pergalių seriją.

D. Sabonis šiame susitikime per 14 minučių spėjo pelnyti 14 taškų (5/10 dvit., 4/4 baud.), atkovojo 3 kamuolius, atliko rezultatyvų perdavimą, perėmė kamuolį, kartą suklydo ir keturiskart prasižengė.

D. Sabonio žaidimo laikas kaip reikiant sutrumpėjo dėl sparčiai renkamų pražangų. Aukštaūgis dar pirmojo kėlinio pabaigoje užsidirbo dvi pražangas. Tada antrojo kėlinio pradžioje prasižengė trečią kartą ir ilgam sėdo ant suolo.

Lietuvis pažeidė taisykles ir trečiajame ketvirtyje, tačiau treneris dar laikė D. Sabonį aikštėje. Vis dėlto ketvirtojo kėlinio pradžioje jis buvo pasodintas iki pat rungtynių pabaigos.

„Nuggets“ ekipoje rezultatyviausias buvo Nikola Jokičius pelnęs 30 taškų (4/6 trit., 7 rez. perd.), Willas Bartonas pridėjo 26 (10 atk. kam.), Paulas Millsapas 14, o Jamalas Murray 12.

„Pacers“ ekipoje Victoras Oladipo pelnė 25 taškus, Darrenas Collisonas 16, Thaddeusas Youngas 15 (10 atk. kam.), D. Sabonis 14, o Bojanas Bogdanovičius 11.

Tuo metu Toronto „Raptors“ buvo priversta 106:112 nusileisti Klivlendo „Cavaliers“ ekipai.

Tai jau buvo antroji „Cavs“ pergalė prieš „Raptors“ per dvi savaites.

Šiame susitikime Jonas Valančiūnas per 22 minutes pelnė 17 taškų (8/14 dvit., 0/1 trit., 1/1 baud.), atkovojo 10 kamuolių, atliko rezultatyvų perdaviną ir kartą suklydo.

Nepaisant sėkmingo žaidimo, lietuvis visiškai nežaidė ketvirtajame kėlinyje. Jis buvo pasodintas ant suolo dar likus 5 minutėms iki trečiojo kėlinio pabaigos.

„Raptors“ ir toliau lieka pirmoje Rytų konferencijos vietoje ir turi dvejomis pergalėmis daugiau negu Bostono „Celtics“. Būtent kitas rungtynes šios komandos ir žais tarpusavyje.

„Cavs“ gretose išsiskyrė LeBronas Jamesas pelnęs 27 taškus (10 atk. kam.), Jose Calderonas pridėjo 19 (3/5 trit.), Kevinas Love‘as 18 (4/6 trit., 15 atk. kam.), Rodney Hoodas 17, o Jeffas Greenas 12.

„Raptors“ ekipoje DeMaras DeRozanas pelnė 19 taškų, J. Valančiūnas 17, Serge‘as Ibaka 16 (12 atk. kam.), Pascalis Siakamas 10.