A. Silveris užsiminė apie norą pakeisti "Visų žvaigždžių" renginio formatą

Twitter nuotr.
2019-03-06 13:38 extra77

basketnews.lt

Nacionalinės krepšinio asociacijos (NBA) komisaras Adamas Silveris Bostone vykusioje konferencijoje atskleidė, kaip ateityje gali keistis stipriausia pasaulio krepšinio lyga bei užsiminė apie problemas.

Silveris konferencijoje pasidalino idėja, kad ateityje „Visų žvaigždžių“ renginys gali būti pakeistas taurės varžybomis.

„Šis renginys neveveikia. Aš tai jau supratau, – apie „Visų žvaigždžių“ savaitgalį kalbėjo Silveris. – Ateityje jį gali pakeisti turnyras, kuris vyktų prieš sezoną arba jo viduryje. Tai panašu būtų į taurės formatą, kaip tai vyksta Europos futbole. Arba klubai galėtų dalyvauti mini turnyruose Azijoje ar Europoje.“

NBA komisaras užsiminė apie reguliaraus sezono trumpinimą iki 70-ies mačų, tačiau taip tikriausiai neįvyks, nes tokiu atveju klubams sumažėtų šešeriomis namų rungtynėmis, o tai reikštų pajamų sumažėjimą.

Silveris taip pat pripažino, kad šių laikų NBA krepšininkai yra nelaimingesni, lyginant su Michaelo Jordano era.

„Gyvename nerimastingumo laikais. Manau, tai yra dėl socialinių tinklų. Daug žaidėjų yra nelaimingi. Čempionatai yra laimimi autobuse, o šiais laikais kiekvienas keliaudamas su komanda klausosi muzikos ar naršo internete“, – prisiminęs Isiaho Thomaso žodžius, Silveris lygino šių dienų krepšininkus su Jordano eros žaidėjais.
(Komentarai rašomi Intensedebate platformoje. Įžeidžiančius ir draudžiamus komentarus periodiškai šaliname. Informuokite apie pažeidimus.)


...