A. Kulboka demonstravo puikų krepšinį ir išplėšė pratęsimą

Šeštadienį Ispanijos krepšinio pirmenybėse buvo sužaistos dar kelios intriguojančios rungtynės.

Puikų pasirodymą mače su Santjago de Kompostelos „Monbus Obradoiro“ komanda surengė Arnoldas Kulboka, tačiau jo atstovaujama Bilbao „RETAbet“ (2-1) po dviejų pratęsimų krito 96:98 (17:15, 24:23, 16:26, 16:9, 11:11, 12:14).

Prieš pat ketvirtojo kėlinio pabaigą Kulboka pataikė tolimą metimą ir nuvedė komandas į pratęsimą, tačiau jame pranašumą įrodė varžovai.

Iš viso Kulboka aikštelėje praleido 27 minutes ir pelnė 19 taškų, taip pat atkovojo bei perėmė po kamuolį ir surinko 18 naudingumo balų.