A. Juškevičius tritaškiais prisidėjo prie komandos patekimo į kitą etapą – jame laukia akistata su M. Kalniečiu

Prancūzijos nacionalinėje lygoje žaidžiantis vienas iš lietuvių sėkmingai įveikė ketvirtfinalio etapą su savo komandos draugais. Adas Juškevičius ir jo "Nanterre 92" klubas pasiekė antrą pergalę serijoje prieš "Elan Bearnais" rezultatu 84:69 (24:17, 10:19, 24:20, 26:13) ir pusfinalyje susitiks su Vilerbano ASVEL komanda, kurios garbę gina Mantas Kalnietis.

Jau pirmame kėlinyje geriau atrodė namų komanda, tačiau antrasis kėlinys susiklostė žymiai prasčiau ir varžovai ne tik išlygino, bet ir persvėrė rezultatą. Po šalto dušo atsigavusi mūsikšio komanda sugebėjo trečiame ketvirtyje pademonstruoti geresnį krepšinį. Lemiamas kėlinys klostėsi dar geriau ir rungtynes pavyko puikiai užbaigti.

A. Juškevičius per 13 minučių įmetė 6 taškus (2/3 tritaškiai), jis taip pat atkovojo ir perėmė po kamuolį, tačiau 3 kartus suklydo bei 2 sykius prasižengė, o pasirodymą baigė su 4 naudingumo balais.

Rezultatyviausias nugalėtojų gretose buvo H. Palssonas su 25 taškais, N. Johnsonas pridėjo 12.

Pralaimėtojų komandoje V. Chikoko su 17 taškų buvo rezultatyviausias.