A. Juškevičius taškus rinko baudomis, o jo komanda suklupo svečiuose

Prancūzijoje nesėkmingai antrąsias rungtynes serijoje sužaidė A. Juškevičiaus "Nanterre 92" ekipa, kuri rezultatu 64:76 (12:20, 14:22, 22:11, 16:23) svečiuose nusileido "Elan Bearnais" komandai ir serijos rezultatas tapo 1-1.

Nors pirmąsias rungtynes lietuvis su komandos draugais laimėjo labai lengvai, tačiau antrose kilo problemų. Jau pirmame kėlinyje namai išsiveržė į priekį, o prieš ilgąją pertrauką dar labiau padidino atotrūkį. Antroje rungtynių dalyje mūsiškio komanda dar bandė švelninti rezultatą, tačiau visos pastangos baigėsi ketvirtame ketvirtyje.

A. Juškevičius per 25 minutes įmetė 7 taškus (0/1 dvitaškiai, 0/4 tritaškiai, 7/7 baudos metimai), jis taip pat atkovojo 2 kamuolius, tačiau sykį pažeidė taisykles, o pasirodymą baigė su 5 naudingumo balais.