A. Juškevičius taikliais metimais atvedė komandą į Prancūzijos taurės ketvirtfinalį

Mūsiškis Adas Juškevičius ir toliau malonina savo žaidimu žiūrovus Prancūzijoje. Jis su atstovaujama "Nanterre 92" komanda išvykoje nugalėjo "Gries Oberhoffen" kreipšininkus rezultatu 89-70 (25:12, 22:19, 22:23, 20:16).

Jau nuo pirmo kėlinio lietuvio komanda žaidė kur kas geriau ir susikūrė dviženklį pranašumą, kurį dar šiek tiek padidino prieš ilgąją pertrauką. Antroji rungtynių dalis klostėsi taip pat sėkmingai ir varžovai nesukūrė jokių progų pakovoti dėl pergalės.

A.Juškevičius per 23 minutes pelnė 13 taškų (2/2 dvitaškiai, 3/4 tritaškiai), jis taip pat atkovojo ir perėmė po kamuolį, atliko rezultatyvų perdavimą, blokavo metimą, tačiau 3 kartus prasižengė.

Nugalėtojų gretose geriausiai pasirodė L. Konate su 25 taškais.

Varžovų komandoje žaidęs kitas lietuvis, Darius Tarvydas per 20 minučių surinko 7 taškus (2/3 dvitaškiai, 1/3 tritaškiai), atkovojo 4 ir perėmė vieną kamuolį, atliko vieną rezultatyvų perdavimą, kartą suklydo.