A. Juškevičius su „Nanterre“ iškovojo triuškinančią pergalę Prancūzijoje (VIDEO)

Prancūzijos lygoje rungtyniaujantis lietuvis padėjo komandai pasiekti dar vieną pergalę nacionalinėje lygoje, kuri šį kartą buvo triuškinanti. Adas Juškevičius su "Nanterre" (12-6) ekipa svečiuose nugalėjo Reimso "Chalons" (7-11) klubą rezultatu 77-102 (18:19, 17:28, 19:26, 23:29).

Nors pirmame kėlinyje komandos dar žaidė lygiai ir ryškaus lyderio nebuvo, tačiau jau antrajame kėlinyje matėsi, kad svečiai atrodo žymiai geriau pasiruošę. Po ilgosios pertraukos skirtumas ir toliau didėjo ir lietuvio komanda iškovojo pergalę.

A. Juškevičius žaidė 20 minučių ir pelnė 12 taškų (2/2 dvitaškiai, 2/4 tritaškiai, 2/2 baudos metimai), jis taip pat atliko vieną rezultatyvų perdavimą, kartą prasižengė ir padarė dvi klaidas.

Rezultatyviausias nugalėtojų komandoje buvo H. Invernizzis su 19 taškų.

Pralaimėtojų gretose B. Schilbas pelnė 19 taškų, dar po 12 pridėjo G. Pitardas ir D. Ebanksas.