A. Juškevičius FIBA čempionų lygos ketvirtfinalį pradėjo pergale (VIDEO)

FIBA čempionų lygoje Prancūzijos komandą atstovaujantis lietuvis iškovojo pirmą pergalę ketvirtfinalio etape ir žengė pirmą žingsnį link pusfinalio. Adas Juškevičius su Nanterre 92 ekipa namuose pranoko Bolonijos "Virtus" rezultatu 83-75 (20:18, 20:21, 22:20, 21:16).

Rungtynės nebuvo lengvos, o abi komandos žaidė kovingą krepšinį ir lygų krepšinį. Pirmame kėlinyje pavyko laimėti 2 taškais, o prieš ilgąją pertrauką pavyko išlaikyti vieno taško pranašumą. Visgi antroje rungtynių dalyje pavyko laimėti abu likusius kėlinius ir susikurti šiokį tokį pranašumą.

A. Juškevčius per 27 minutes, pelnė 9 taškus (1/2 dvitaškiai, 1/9 tritaškiai, 4/4 baudos metimai), atliko 8 rezultatyvius perdavimus, tačiau kartą suklydo ir prasižengė bei surinko 7 naudingumo balus.

Rezultatyviausias nugalėtojų gretose buvo J. Senglinas su 16 taškų.

Pralaimėtojų gretose K. Punteris pelnė 15 taškų.