A. Juškevičius buvo rezultatyvus, o „Nanterre 92“ iškovojo pergalę namuose

Prancūzijoje rungtyniaujantis lietuvis surengė dar vieną sėkmingą pasirodymą savo komandoje. Adas Juškevičius su "Nanterre 92" (20-9) ekipa namuose įveikė "Cholet Basket" (8-21) rezultatu 90:79 (20:24, 23:12, 29:11, 17:23).

Pirmą kėlinį pavyko laimėti svečiams, tačiau sekantys du kėliniai priklausė namų ekipai, kurie ne tik išlygino, bet ir persvėrė rezultatą. Paskutinis ketvirtis susiklostė geriau "Cholet" krepšininkams, tačiau apie pergalę jie pagalvoti negalėjo.

A. Juškevičius per 28 minutes pelnė 13 taškų (2/2 dvitaškiai, 3/6 tritaškiai), jis taip pat atliko 3 rezultatyvius perdavimus, atkovojo 6 kamuolius, perėmė kamuolį, tačiau suklydo 2 kartus ir 3 prasižengė.