A. Juškevičius buvo rezultatus, tačiau komandos nuo pralaimėjimo išgelbėti nepavyko

Lietuvis žaidžiantis Prancūzijoje patyrė kiek netikėtą pralaimėjimą nacionalinėje lygoje. Adas Juškevičius su atstovaujama "Nanterre 92" (23-10) komanda svečiuose nusileido "JL Bourg" (18-15) ekipai rezultatu 70:75 (22:16, 19:22, 13:16, 16:21) ir dabar lentelėje turi tiek pat pergalių ir pralaimėjimų kaip ir Monako "Monaco".

Rungtynių pirmą kėlinį geriau sužaidė mūsiškio komanda, kuri įgijo 6 taškų pranašumą. Visgi jau antrame ketvirtyje pranašumas sumenko, o po ilgosios pertraukos varžovai jį visai panaikino. Lemiamas kėlinys taip pat susiklostė nesėkmingai ir jame namų komanda pranoko svečius.

A.Juškevičius per 22 minutes surinko 10 taškų (0/1 dvitaškiai, 2/5 tritaškiai, 4/4 baudos metimai), jis taip pat atkovojo 2 kamuolius, 1 perėmė, atliko 2 rezultatyvius perdavimus, išprovokavo 5 varžovų pražangas, tačiau 3 sykius suklydo, 2 sykius pažeidė taisykles, pasirodymą baigė su 8 naudingumo balai.