A. Juškevičiaus tritaškių fiesta atvedė į pergalę „Nanterre“ (VIDEO)

Prancūzijos krepšinio lygoje dalyvaujantis lietuvis ir vėl pademonstravo savo taiklumą iš toli. Adas Juškevičius su atstovaujama "Nanterre" (8/4) ekipa namuose pasiekė pergalę prieš "Antibes" (2/10) rezultatu 78-73 (26:15, 17:18, 20:23, 15:17).

Rungtynės buvo banguotos, o mūsiškio klubą išgelbėjo puikiai sužaistas pirmasis kėlinys ir susikurtas pranašumas, kurio varžovai per tris kėlinius iki galo nepanaikino, nors trūko nedaug.

A. Juškevičius per 29 minutes pelnė 18 taškų (6/11 tritaškiai) ir buvo rezultatyviausias komandoje kartu su Jeremy Senglin, kuris taip pat pelnė 18 taškų. Tuo tarpu 16 pridėjo Demetrius Treadwellas.

Pralaimėtojų gretose Taureanas Greenas surinko 14 ir buvo rezultatyviausias, Louisas Campbellas pridėjo 13.