A. Gudaitis tikisi pasveikti iki pasaulio čempionato starto

Twitter nuotr.
2019-05-03 13:22 extra77

Vasarį kryžmynių kelio raiščių traumą patyręs Artūras Gudaitis dar tikisi įšokti į FIBA pasaulio krepšinio čempionato traukinį.

Įprastai po tokios traumos atsigauti prireikia bent pusmečio. Lietuvos rinktinės stovykla prasideda liepos 22 dieną, kuomet bus praėję penki su puse mėnesio po A. Gudaičio traumos.

"Nenoriu kažko prisižadėti. Negaliu iš galvos išmesti saugiklių, kad turiu būti pasirengęs taip, kad galėčiau žaisti krepšinį, taip pat ir Lietuvos rinktinėje, dar ir kitais bei dar kitais metais.

Negaliu perskubėti, turiu likti protingas, kad neapvilčiau šeimos ir tų, kurie manimi tiki. Jei man pavyktų, būtų labai smagu. Tačiau tai lieka didele svajone. Ar ją pavyks įgyvendinti? Man ir pačiam įdomu. Šiuo metu aš to nežinau. Žinau tik tiek, kad aš labai stengsiuosi", – 24sek.lt sakė Gudaitis.

FIBA pasaulio taurės varžybos vyks rugpjūčio 31 – rugsėjo 15 dieną Kinijoje. Lietuva žais vienoje grupėje su Australija, Senegalu ir Kanada.
(Komentarai rašomi puslapio svečių Intensedebate platformoje. Įžeidžiančius ir draudžiamus komentarus periodiškai šaliname. Praneškite raportais apie pažeidimus, pašalinsime per 7d.)

...