„AX Armani“ pergalė po pratęsimo – M. Kuzminskas pataikė įspūdingą tritaškį, A. Gudaitis žaidė puikiai, tačiau po rungtynių susimušė (VIDEO)

Lietuviškasis Italijos krepšinio klubas ir toliau rodo gerą žaidimą bei iškovojo dar vieną pergalę savo lygoje ir išlieka vis dar nepralaimėjęs. "AX Armani" (10/0) ekipa, kurioje žaidžia Artūras Gudaitis ir Mindaugas Kuzminskas svečiuose po pratęsimo palaužė Sassario "Dinamo" (4/6) rezultatu 106:107 (18:21, 23:24, 22:23, 28:23, 15:16).

Rungtynės klostėsi atkakliai, o po pirmų dviejų kėlinių Milano ekipa turėjo keturių taškų pranašumą. Po ilgosios pertraukos sitaucija nesikeitė ir abi komandos žaidė vienodai, o ketvirtame kėlinyje šiek tiek geriau pasirodė namai, kurie išplėšė pratęsimą. Visgi pratęsime vienu tašku pavyko laimėti mūsiškių komandai.

Artūras Gudaitis per 22 minutes pelnė 16 taškų (4/9 dvitaškiai, 8/11 baudos metimai), jis taip pat atkovojo 10 kamuolių, blokavo 2 varžovų metimus, išprovokavo 7 pražangas, bei pats pažeidė 5 kartus taisykles.

Mindaugas Kuzminskas per 12 minučių pelnė 4 taškus (1/1 tritaškis, 1/2 baudos metimai), atkovojo vieną kamuolį ir prasižengė tris kartus.

Rezultatyviausias buvo Nemanja Nedovičius su 21 tašku.

Pralaimėtojų gretose Scottas Bamforthas surinko 32 taškus.