A. Daviso dominavimas parklupdė „Celtics“, D. Bookerio šou „Suns“ pergalei neužteko (VIDEO, REZULTATAI)

Naujojo Orleano „Pelicans“, su didele Anthony Daviso pagalba, sugebėjo parklupdyti Bostono „Celtics“ po pratęsimo 116:113. Šia pergale „Pelicans“ ekipa nutraukė „Celtics“ 7 pergalių iš eilės seriją.

„Pelicans“ gretose visiškai nesustabdomas buvo A. Davisas, kuris per 45 minutes pelnė 45 taškus (16/31 dvit., 0/3 trit., 13/15 baud.), atkovojo 16 ir perėmė 1 kamuolį, atliko du rezultatyvius perdavimus ir blokavo du metimus.

„Celtics“ gretose ne ką prastesnį pasirodymą surengė Kyrie Irvingas, tiesa, jis dominavo tik antroje rungtynių dalyje. Įžaidėjas pirmus du kėlinius pelnė 3 taškus, tačiau po ilgosios pertraukos sugebėjo į savo sąskaitą pridėti dar 24. Su K. Irvingo pagalba „Celtics“ panaikino 12 taškų deficitą.

„Celtics“ ekipa šiose rungtynėse pagerino sezono rekordą, kai iš toli atakavo net 50 kartų. Per tiek bandymų Bostono krepšininkams pavyko pataikyti 19 tritaškių.

„Celtics“ gretose K. Irvingas buvo rezultatyviausias pelnęs 27 taškus, Jaylenas Brownas ir Marcusas Smartas pridėjo po 16, Alas Harfordas 14 (4/5 trit.).

„Pelicans“ gretose A. Davisas pelnė 45 taškus, Jrue Holiday pridėjo 23, DeMarcusas Cousinsas 19 (15 atk. kam., 7 kld.), Ianas Clarkas 15.

Tuo metu Portlendo „Trail Blazers“ nesugebėjo sustabdyti Devino Bookerio, tačiau vis tiek iškovojo pergalę 118:111.

Nors rezultatas to neatspindi, bet šiose rungtynėse buvo kur kas mažiau intrigos. Dar trečiajame kėlinyje „Trail Blazers“ pirmavo 92:67. O prieš lemiamą ketvirtį Portlendo ekipos pranašumas siekė 20 taškų. Vis dėlto, ketvirtajame kėlinyje „Suns“ panaikino triuškinamą deficitą, tačiau intrigos atkurti nesugebėjo.

„Suns“ šiomis rungtynėmis pradėjo keturių rungtynių seriją išvykose, o „Trail
Blazers“ iškovojo ketvirtąją pergalę iš eilės „Moda Center“ arenoje.

„Suns“ komandos šiose rungtynėse negelbėjo ir fantastiškas D. Bookerio žaidimas.
Gynėjas per 41 minutę pelnė 43 taškus (9/17 dvit., 5/12 trit., 10/10 baud.), atkovojo 6 kamuolius, atliko 8 rezultatyvius perdavimus, perėmė 2 kamuolius, blokavo metimą, kartą prasižengė ir 4 kartus suklydo.

„Suns“ ekipoje D. Bookeris su 43 taškais ir buvo rezultatyviausias, 18 pridėjo Troy Danielsas (6/11 trit.), 11 pelnė Tyleris Ulisas, o 10 pridėjo Isaiah Canaanas.

„Trail Blazers“ gretose išiskyrė Damianas Lillardas su 31 tašku, 27 pridėjo C.J. McCollumas (6/10 trit.), 14 pelnė Al-Farouqas Aminu (9 atk. kam.), 12 pridėjo Evanas Turneris, o 11 Shabazzas Napieras.

Minesotos „Timberwolves“ 102:108 Orlando „Magic“
Dalaso „Mavericks“ 102:105 Denverio „Nuggets“