„76ers“ panaikino 24 taškų deficitą ir iškovojo pergalę, o B. Simmonsas pasiekė istorinį trigubą dublį (VIDEO, REZULTATAI)

Filadelfijos „76ers“ ekipa, kuri žaidė be vieno lyderių Joelio Embiido, sugebėjo panaikinti 24 taškų deficitą ir 104:102 palaužė Majamio „Heat“ krepšininkus.

Dar po dviejų kėlinių „76ers“ atsiliko 23 taškais, o vienu metu jų atsilikimas siekė ir 24 taškus (44:68). Vis dėlto, tada „76ers“ sužaidė atkarpą 46:22 ir sugrįžo į rungtynes.

„76ers“ vėliau kontroliavo rungtynes ir pabaigoje pirmavo, tačiau „Heat“ klubui pergalę iškovoti galėjo Dwyane‘as Wade‘as, tačiau jo metimas skriejo pro šalį.

Benas Simmonsas šiose rungtynėse per 36 minutes pelnė 18 taškų, atkovojo 12 kamuolių ir atliko 10 rezultatyvių perdavimų. Jau pirmame NBA sezone B. Simmonsas turi surinkęs 6 trigubus dublius ir tai yra tik trečias kartas istorijoje.

Prieš tai tokį pasiekimą buvo užfiksavęs Magicas Johnsonas 1979-1980 metų sezone.

„76ers“ gretose Dario Šaričius pelnė 19 taškų (8 atk. kam.), B. Simmonsas 18, Marco Belinelli 17, J.J. Redickas 14 (2/12 trit.).

„Heat“ gretose Jamesas Johnsonas pelnė 22 taškus, Goranas Dragiwius pridėjo 18, Hassanas Whiteside‘as 16, Tyleris Johnsonas 12.

Atlantos „Hawks“ 98:104 Detroito „Pistons“
Šarlotės „Hornets“ 104:102 Orlando „Magic“
Vašingtono „Wizards“ 118:113 Niujorko „Knicks“
Los Andželo „Clippers“ 129:119 Bostono „Celtics“
Sakramento „Kings“ 91:100 Hjustono „Rockets“
Oklahomos „Thunder“ 121:114 Memfio „Grizzlies“
Los Andželo „Lakers“ 117:139 Naujojo Orleano „Pelicans“
Finikso „Suns“ 97:107 Jutos „Jazz“