„76ers“ nesustabdė G. Antetokounmpo ir krito Milvokyje (VIDEO, REZULTATAI)

Filadelfijos „76ers“ nesusitvarkė su Gianniu Antetokounmpo, išvaistė dviženklę persvarą ir 110:118 turėjo pripažinti Milvokio „Bucks“ pranašumą.

Tikru galvos skausmu „76ers“ ekipai tapęs graikas per 41 minutę pelnė 35 taškus (13/22 dvit., 1/1 trit., 6/10 baud.), atkovojo 9 ir perėmė 2 kamuolius, atliko 7 rezultatyvius perdavimus ir blokavo metimą.

„76ers“ vienu metu pirmame kėlinyje pirmavo net 41:21, tačiau jau įpusėjus antrajam ketvirčiui rezultatas buvo lygus – 51:51.

Nors „76ers“ susigrąžino dviženklę persvarą prieš kėlinio pabaigą ir trečiojo kėlinio metu pirmavo 83:66, viskas po to apsivertė. „Bucks“ ketvirtį užbaigė įspūdingu spurtu 27:3 ir perėmė rungtynių iniciatyvą. Nors aikštės šeimininkams pabėgti nepavyko, jie laikė saugų atstumą ir „76ers“ sugrąžinti intrigos nepavyko.

„76ers“ gretose rezultatyviausias buvo Dario Šaričius su 25 taškais, Joelis Embiidas pridėjo 19 (8 atk. kam.), J.J. Redickas 17 (4/6 trit.), Benas Simmonsas 12 (15 rez. perd.), Marco Belinelli 10.

„Bucks“ ekipoje išsiskyrė G. Antetokounmpo su 35 taškais, Ericas Bledsoe pridėjo 22, Jabari Parkeris 13, Tyleris Zelleris ir Johnas Hensonas po 11, o Khrisas Middletonas 10.

Finikso „Suns“ 112:113 Atlantos „Hawks“
Naujojo Orleano „Pelicans“ 126:109 Dalaso „Mavericks“
Niujorko „Knicks“ 99:102 Sakramento „Kings“
Bruklino „Nets“ 120:123 Los andželo „Clippers“