„76ers“ laimėjo Klivlende, geriausios I. Thomaso sezono rungtynės atvedė „Lakers“ į pergalę (VIDEO, REZULTATAI)

Filadelfijos „76ers“ ir toliau demonstruoja gerą žaidimą ir svečiuose 108:97 įveikė Klivlendo „Cavaliers“.

NBA vicečempionams tai buvo trečias pralaimėjimas per 5 paskutines rungtynes.

Dar prieš kelias dienas Filadelfijoje buvo pasirodęs reklaminis stendas raginantis LeBroną Jamesą atvykti į „76ers“ šią vasarą. O po rungtynių tiek Benas Simmonsas, tiek Joelis Embiidas neslėpė noro, jog „Cavs“ žvaigždė prisijungtų prie jų vasarą.

L. Jamesas šiose rungtynės buvo arti trigubo dublio. Jis pelnė 30 taškų, atkovojo 9 kamuolius ir atliko 8 rezultatyvius perdavimus.

Įdomu tai, kad „Cavalieres“ šiose rungtynėse nė karto nepirmavo, tačiau ketvirtajame kėlinyje vienu metu buvo sumažinusi atsilikimą iki minimumi – 95:96. Vis dėlto tada „76ers“ tada spurtavo 8:0 ir atsakė į visus klausimus.

„Cavaliers“ gretose rezultatyviausias buvo L. Jamesas pelnęs 30 taškų, Larry Nance‘as pridėjo 13, Rodney Hoodas 11, o Jordanas Clarksonas 10.

„76ers“ komandoje J.J. Redickas pelnė 22 taškus, B. Simmonsas 18 (9 atk. kam., 8 rez. perd.), Joelis Embiidas 17 (14 atk. kam.), Dario Šaričius 16, o Marco Belinelli 11.

Tuo metu Los Andželo „Lakers“ be didesnio vargo 131:113 susitvarkė su Majamio „Heat“.

„Lakers“ ekipai tai buvo jau ketvirtoji pergalė iš eilės.

Geriausias sezono rungtynes sužaidė visai neseniai prie „Lakers“ prisijungęs Isaiah Thomasas. Įžaidėjas per 30 minučių pelnė 29 taškus (5/9 dvit., 6/11 trit., 1/2 baud.), atkovojo 4 kamuolius, atliko 6 rezultatyvius perdavimus ir triskart suklydo. Prieš tai I. Thomaso rezultatyviausios sezono rungtynės buvo, kai jis pelnė 24 taškus.

Puikiai sužaidė ir 36-erių veteranas Dwyane‘as Wade‘as. Gynėjas pelnė 25 taškus, o prieš dvi dienas buvo pelnęs 27.

„Heat“ dar priešinosi „Lakers“ ekipai pirmajame kėlinyje ir po jo pirmavo 3 taškais. Tačiau antrajame kėlinyje „Lakers“ spurtavo 21:4 ir iki likusių rungtynių nesižvalgė atgal.

„Heat“ ekipoje rezultatyviausias buvo D. Wade‘as pelnęs 25 taškus, Goranas Dragičius 19, Jutise‘as Winslow 17, Bamas Daebayo (10 atk. kam.) ir Joshas Richcardsonas po 15.

„Lakers“ ekipoje I. Thomasas pelnė 29 tašks, Juliusas Randle‘as 25, Brandonas Ingramas 19, Kentaviousas Caldwellas-Pope‘as 18.

Bruklino „Nets“ 100:101 Sakramento „Kings“
Minesotos „Timberwolves“ 99:108 Portlendo „Trail Blazers“