50 taškų per kėlinį pelniusi „Rockets“ trečią kartą parklupdė „Wolves“, „Jazz“ – taip pat per žingsnį nuo kito etapo

Hjustono „Rockets“ ekipa atsidūrė per vieną žingsnį nuo kito atkrintamųjų etapo. „Rockets“ žvėriškai sužaidė trečiąjį kėlinį ir 119:100 pranoko Minesotos „Timberwolves“.

Serijoje iki keturių pergalių „Rockets“ pirmauja 3-1.

Hjustono ekipa viską išsprendė per trečiąjį kėlinį, kurį laimėjo net 50:20. Jiems pritrūko vos vieno taško iki atkrintamųjų rekordo, kurį 1962-aisiais užfiksavo Los Andželo „Lakers“ pelniusi 51 tašką.

Per trečiąjį kėlinį Jamesas Harrdenas iš savo 36 taškų pelnė net 22, Chrisas Paulas per ketvirtį pridėjo 15.

„Timberwolves“ dar antrajame kėlinyje turėjo 7 taškų pranašumą (36:29), tačiau jau ketvirtąjį kėlinį pradėjo atsiliekant triuškinamu skirtumu – 69:100.

„Timberwolves“ gretose išsiskyrė Karlas-Anthony Townsas pelnęs 22 taškus (15 atk. kam.), Jimmy Butleris 19, Derrickas Rose‘as 17, Andrew Wigginsas 14.

„Rockets“ ekipoje J. Hardenas pelnė 36 taškus (5/11 trit.), Chrisas Paulas 25, Ericas Gordonas 18, Trevoras Ariza 15.

Tuo metu Jutos „Jazz“ ekipos krepšininkai 113:96 pranoko Oklahomos „Thunder“ ekipą ir serijoje iki keturių pergalių jau pirmauja 3-1.

„Jazz“ į pergalę vedė ekipos naujokas Donovanas Mithcellas, kuris pelnė 33 taškus, atkovojo 7 kmauolius ir atliko 4 rezultatyvius perdavimus. Ekipos lyderis šioje serijoje renka net po 27,5 taško.

Antrojo kėlinio metu Joe Inglesas per kiek daugiau negu minutę pataikė tris tritaškius iš eilės ir tai leido „Jazz“ į pertrauką išeiti turint 6 taškų persvarą – 58:52. Trečiajame kėlinyje, būtent po australo tritaškio, „Jazz“ pranašumas išaugo iki rekordinio 21 taško (87:66).

„Thunder“ po šio smūgio neatsigavo ir pralaimėjo dar kartą.

„Jazz“ ekipoje D. Mitchellas su 33 taškais buvo rezultatyviausias, Joe Inglesas pridėjo 20 (5/11 trit.), Rudy Gobertas 16 (10 atk. kam.), Ricky Rubio (8 rez. perd.) ir Derrickas Favorsas po 13.

„Thunder“ ekipoje Paulas George‘as pelnė 32 taškus, Russellas Westbrookas 23 (14 atk. kam.), Carmelo Anthony 11 (0/6 trit.), Stevenas Adamsas 9.