40 taškų per kėlinį Panevėžyje pelnęs „Lietuvos rytas“ tapo „Betsafe–LKL“ lyderiu

LKL.lt informacija

Vilniaus „Lietuvos rytas“ per nuostabiai sužaistą trečiąjį kelinį įmetė net 40 taškų ir taip perlaužęs rungtynių eigą išvykoje 104:83 (24:27, 12:18, 40:18, 28:20) nugalėjo Panevėžio „Lietkabelio“ ekipą.

40 taškų per kėlinį – geriausias rezultatas šiame „Betsafe-LKL“ sezone.

28-ąją pergalę į savo sąskaitą įsirašę vilniečiai aplenkė 27-ias pergales turintį Kauno „Žalgirį“ ir bent kuriam laikui pakilo į pirmąją „Betsafe-LKL“ turnyrinės lentelės vietą.

Eurolygos ketvirtfinalyje su Pirėjo „Olympiakos“ krepšininkais šiuo metu kovojantys kauniečiai „Betsafe-LKL“ čempionate yra sužaidę trimis mačais mažiau.

Sostinės ekipą į priekį Panevėžyje vedė 19 taškų pelnęs Rokas Giedraitis. 16 taškų prie pergalės pridėjo Mindaugas Girdžiūnas. Pralaimėtojų gretose išsiskyrė 12 taškų surinkęs Lukas Aukštikalnis.

Geriau susitikimą pradėjo panevėžiečiai, kurie antrajame ketvirtyje turėjo dviženklį pranašumą 45:35. Vis dėlto po didžiosios pertraukos „Lietuvos rytas“ perėmė iniciatyvą ir po spurto 11:2 pasivijo 49:49.

Netrukus vilniečiai pradėjo bėgti į priekį. Nesustabdomai trečiajame ketvirtyje rungtyniavusi Rimo Kurtinaičio kariauna greitai pati įgijo dviženklį pranašumą, kurį išlaikyti pavyko iki finalinės sirenos.

Šias rungtynes jų pradžioje kiek sutrukdė „Lietuvos ryto“ sirgaliai, kurie paskelbus mačo pradžią metė į aikštelę baltas juostas. Pašalinius objektus iš aikštelės teko šalinti teisėjams ir krepšininkams.

„Lietkabelis“: Lukas Aukštikalnis 12, Darjušas Lavrinovičius ir Žygimantas Skučas po 11, Žanis Peineris 10.

„Lietuvos rytas“: Rokas Giedraitis 19, Mindaugas Girdžiūnas 16 (8 rez. perd.), Mindaugas Lukauskis 12, Travisas Petersonas 11.