20 taškų persvarą per šešias minutes išbarstę „Juventus“ žaidėjai patyrė neįtikėtiną pralaimėjimą Rusijoje

Antradienį savo rankose antrą pergalę Čempionų lygoje jau laikę „Juventus“ krepšininkai sugebėjo per kiek daugiau nei pusę kėlinio išbarstyti 20 taškų pranašumą ir patyrė skaudžią nesėkmę prieš „Jenisej“.

Užtikrintai antroje rungtynių pusėje pirmavę „Juventus“ žaidėjai per paskutinę rungtynių dalį sustojo ir varžovai tuo pasinaudoję išplėšė pergalę iš savo varžovų laimėdami 85:81.

Susitikimą „Juventus“ pradėjo labai nesėkmingai – sužaidus vos kiek daugiau nei šimtui sekundžių, jie jau nuo varžovų atsiliko devyniais taškais (0:9). Nors vėliau uteniškiams pavyko išlyginti žaidimą, po pirmojo kėlinio jie atsilikinėjo septyniais taškais (13:20).

Visgi, rusams persvaros ilgai išlaikyti nepavyko – antrajame kėlinyje, sužaidus kiek daugiau nei 3 minutes, po LaRono Dendy tritaškio pirmą kartą susitikime į priekį įsiveržė svečiai (25:24). Nors varžovai trumpam buvo susigrąžinę persvarą, kėlinio pabaigoje Dovis Bičkauskis pataikė iš toli, L. Dendy pridėjo devynis taškus ir 12:0 spurtu kėlinį pabaigę „Juventus“ krepšininkai jau pirmavo devyniais taškais (38:29).

Antrąjį kėlinį Lietuvos ekipa laimėjo 25:9, o L. Dendy po dviejų kėlinių savo sąskaitoje jau turėjo 18 taškų.

Trečiojo kėlinio pradžią vėl sėkmingiau sužaidė „Jenisej“, kurie po dar vienos 9:0 laimėtos atkarpos išlygino rezultatą (38:38), tačiau po Žydrūno Urbono minutės pertraukėlės vaizdas aikštėje pasikeitė. Uteniškiai pradėjo gintis zonine gynyba, o varžovams nesėkmingai bandant mėtyti iš toli, legionierių puolime tempiama „Juventus“ spurtavo net 18:0 ir įgijo apčiuopiamą persvarą (56:38). Nors vėliau Utenos krepšininkams buvo pavykę padidinti persvarą iki rekordinės 21 taško atžymos, kėlinio pabaigoje šeimininkams pavyko kiek sumažinti lietuvių persvarą (63:49).

Ketvirtąjį kėlinį „Juventus“ pradėjo sėkmingai ir likus žaisti 6 minutes 28 sekundes turėjo 20-ties taškų pranašumą, tačiau nepaisant to, Utenos ekipos žaidėjai sugebėjo išbarstyti savo persvarą ir tragiškai sužaidusi rungtynių pabaigą patyrė neįtikėtiną pralaimėjimą 81:85.