Po krepšiais dominavęs ir dvigubą dublį surinkęs J. Valančiūnas padėjo komandai pasiekti svarbią pergalę

NBA lygoje dar vieną pergalę pasiekė lietuvio ekipa, o mūsiškis pademonstravo galingą žaidimą. Jonas Valančiūnas su atstovaujama Memfio „Grizzlies“ (30-31) svečiuose sutriuškino Atlantos „Hawks“ (19-44) ekipą rezultatu 127:88 (24:23, 28:26, 32:19, 43:20).

Pirmame ir antrame kėlinyje vyko atkakli kova, o abi komandos demonstravo vienodai gerą krepšinį. Visgi, po ilgos pertraukos svečių ekipa įjungė antrą pavarą, kas leido išsiveržti į priekį, o paskutiniame ketvirtyje jau triuškinti varžovus.

J. Valančiūnas nugalėtojams per 25 minutes pelnė 15 taškų (1/1 tritaškis), atkovojo 15 kamuolių, atliko 2 rezultatyvius perdavimus.

G. Diengas pelnė 17 taškų, 16 pridėjo J. Jacksonas.

Pralaimėtojų gretose geriausiai pasirodė T. Youngas su 19 taškų.