Nerealus J. Valančiūno žaidimas ir dvigubas dublis atnešė pergalę „Grizzlies“ ekipai

NBA lygoje dar vieną fantastišką pasirodymą surengė Lietuvos krepšininkas, kurio dėka komanda šventė pergalę. Jonas Valančiūnas su atstovaujama Memfio „Grizzlies“ (18-22) nesunkiai pranoko buvusius lygos čempionus Oklando „Golden State Warriors“ (9-32) rezultatu 122:102 (27:26, 33:33 35:17, 27:26).

Pirmieji du kėliniai klostėsi tolygiai ir abi komandos per pirmą rungtynių dalį išliko arti viena kitos. Tiesa, po ilgosios pertraukos „Grizzlies“ pradėjo uraganinį savo puolimą ir susikūrė dviženklį pranašumą, kurį pavyko išlaikyti paskutiniame ketvirtyje.

Įspūdingą pasirodymą surengė J. Valančiūnas, kuris per 29 minutes pelnė 31 tašką (1/2 tritaškiai), atkovojo 19 kamuolių, atliko rezultatyvų perdavimą, perėmė kamuolį ir blokavo 2 metimus, tačiau suklydo 3 kartus.