J. Valančiūno dvigubas dublis nepadėjo – „Grizzlies“ liko sutriuškinti „Mavericks“ ekipos

Didelį pralaimėjimą NBA lygoje patyrė lietuvio ekipa, kuri nepasipriešino savo varžovams. Jonas Valančiūnas su atstovaujama Memfio „Grizzlies“ komanda nepasipriešino Dalaso „Mavericks“ (39-25) rezultatu 91:126 (28:33, 21:28, 16:34, 31:26).

Pirmame kėlinyje komandos dar laikėsi viena kitos ir didelio skirtumo nesimatė. Visgi, antrame ketvirtyje varžovai pradėjo tolti ir susikūrė dviženklį pranašumą. Po ilgosios pertraukos situacija dar pablogėjo ir „Mavericks“ dar atitolo nuo lietuvio komandos. Ketvirtasis kėlinys jau nieko nenulėmė ir teko pripažinti pralaimėjimą.

J. Valančiūnas per 28 minutes pelnė 14 taškų (7/8 dvitaškiai), atkovojo 11 kamuolių, atliko rezultatyvų perdavimą, 2 kartus suklydo bei kartą prasižengė.

J. Jacksonas surinko 16 taškų, D. Brooksas 15.