Socialinis sportininkų gyvenimas: kiek uždirbama iš vieno "Instagram" įrašo?

2018-07-28 11:05 extra77

Sportininkų atlyginimas nesusideda tik iš klubuose uždirbamų pinigų - garsiausi planetos atletai savo šlove mėgaujasi ir socialiniuose tinkluose.

"Hooper HQ" suskaičiavo, kiek iš vieno "Instagram" įrašo uždirba garsiausi sportininkai. Dešimtuke dominuoja futbolininkai - pirmajame septynete būtent ir matyti futbolo žvaigždžių pavardės.

Pirmoje pozicijoje atsidūrė daugiausiai sekėjų (137 mln.) tarp visų sportininkų turintis Cristiano Ronaldo - už vieną įrašą "Instagram" tinkle portugalas uždirba 750 tūkst. JAV dolerių.

Antroje vietoje yra atsidūręs Brazilijos futbolo dievaitis Neymaras - jis savo kišenę kaskart po naujo įrašo pasipildo 600 tūkst. JAV dolerių.

Trečioje vietoje yra bene ryškiausia planetos žvaigždė - Lionelis Messi. Ne taip intensyviai savo socialiniame tinkle gyvenantis argentinietis uždirba po 500 tūkst. JAV dolerių.

Sportininkų dešimtukas:

  1. Cristiano Ronaldo (Futbolas | "Juventus") - 750 tūkst. JAV dolerių už įrašą
  2. Neymaras (Futbolas | PSG) - 600 tūkst.
  3. Lionelis Messi (Futbolas | "Barcelona") - 500 tūkst.
  4. Davidas Beckhamas (Futbolas) - 300 tūkst.
  5. Garethas Bale'as (Futbolas | "Real Madrid") - 185 tūkst.
  6. Zlatanas Ibrahimovičius (Futbolas, LA "Galaxy") - 175 tūkst.
  7. Luisas Suarezas (Futbolas | "Barcelona") - 150 tūkst.
  8. Conoras McGregoras (UFC) - 125 tūkst.
  9. Viratas Kohli (Kriketas) - 120 tūkst.
  10. Stephenas Curry (Krepšinis | "Warriors") - 110 tūkst.(Komentarai rašomi Intensedebate platformoje. Įžeidžiančius ir draudžiamus komentarus periodiškai šaliname. Informuokite apie pažeidimus.)

...