Šeštoji Dakaro ralio diena O.Terranova MINI ekipažui – paskutinė

Dakaras - šeštoji diena

Šeštąją Dakaro ralio dieną lenktynininkų laukė beveik 700 km. trasa, iš jų – 347 km. – greičio ruožo. Pasirodymą tęsė ir 6 Lietuvos komandos.

Dėl gedimo iš varžybų teko trauktis aukštas pozicijas užėmusiam – 8 vietoje bendroje įskaitoje buvusiam – argentiniečio Orlando Terranova MINI ekipažui. Gedimas nėra aiškus, tačiau varžybų ekipažas tęsti negali.

Šeštąjį Dakaro ralio etapą sėkmė lydėjo motociklininką Arūną Gelažninką. Šis sportininkas daugiau nei 350 km greičio ruožą įveikė per 3.54:47 val. ir bendroje įskaitoje užėmė 33 vietą. Jis „vienišių“ klasėje pralenkė savo pagrindinį konkurentą, bendros įskaitos lyderį Maurizio Gerini.

Benedikto Vanago ekipažas finišavo 11 – tas. Jis greičio ruožą įveikė per 3.35:54 val., nuo lyderio ispano Carloso Sainzo atsiliko 24:33 min.

Du Lietuvos ekipažai finišą pasiekė vienas paskui kitą. Antano Juknevičiaus ir Dariaus Vaičiulio ekipažas  preliminariai užėmė 24 vietą, nuo lyderio atsiliko 35:32 min. Už beveik pusantros minutės finišavo ir Edvino Juškausko bei Aisvydo Paliukėno ekipažas. Keturratininkas Laisvydas Kancius liko 11 vietoje.

Puikiai sekėsi  Gintui Petrui su Jose Marquesu. Jie finišavo 34 vietoje.