Puikiai žaidęs M. Armalis padėjo „Dinamo“ iškovoti pergalę KHL pirmenybėse

Geriausią sezono mačą KHL pirmenybėse sužaidė Mantas Armalis, bet jo atstovaujama Rygos „Dinamo“ apmaudžiai išleido pergalę per pagrindinį laiką rungtynėse su Jakaterinburgo „Avtomobilist“ ir pergale džiaugėsi po pratęsimo.

Išvykoje pirmavusi iki pat paskutinės mačo minutės, „Dinamo“ įvartį praleido jau tada, kai varžovai vartininką keitė šeštuoju aikštės žaidėju, tačiau pratęsimo metu sugebėjo pelnyti pergalingą įvartį ir iškovojo pergalę 3:2.

Geriausią sezono mačą sužaidęs M. Armalis atrėmė 46 iš 48 varžovų smūgių. Ypatingai daug darbo jis turėjo trečiajame kėlinyje, kuriame ne kartą gelbėjo savo ekipą atrėmęs net 21 varžovų bandymą pasižymėti, tačiau galiausiai išgelbėti komandos nuo pratęsimo nepavyko ir jam.

M. Armalio komandos draugas Nerijus Ališauskas šiose rungtynėse taip pat buvo pastebimas: gynėjas aikštėje praleido 21 minutę ir 27 sekundes, per kurias kartą smūgiavo į varžovų vartus, blokavo varžovo metimą, atliko du jėgos veiksmus bei užsidirbo dvi baudos minutes.

Po šios pergalės „Dinamo“ savo sąskatioje po 34 rungtynių turi 24 taškus ir išlieka paskutinėje KHL rytų konferencijos vietoje.