Po devynerių metų pertraukos – Latvija pasaulio ledo ritulio čempionato ketvirtfinalyje

ledoritulys.lt

Latvijos ledo ritulio rinktinė pateikė dar vieną staigmeną ir iš pasaulio čempionato eliminavo šeimininkę Danijos ekipą. Prieš lemiamą mačą latviai turėjo 10, o danai 11 taškų, taigi kovoje dėl trečiosios vietos mūsų kaimynams tiko tik pergalė.

Latvijos komandai dar pirmajame kėlinyje įvartį pelnė A. Dzerinis. Kaip paaiškėjo vėliau tai buvo auksinis įvartis, dovanojęs Latvijai vietą ketvirtfinalyje, kadangi Latvijos rinktinė iškovojo pergalę rezultatu 1:0 (1:0, 0:0, 0:0).

Kitame A grupės mače vyko kova dėl pirmosios vietos. Čia savo persvarą įrodė švedai. Jie 3:1 (0:1, 2:0, 1:0) pranoko Rusijos rinktinę.

Rusams įvartį mačo pradžioje pelnė K. Kaprizovas, o Švedijos gretose pasižymėjo M. Zibanejadas, R. Rakellas ir M. Ekholmas.

Iš A grupės į kitą etapą žengė Švedijos, Rusijos, Čekijos ir Danijos rinktinės.