Pirmasis "Fis Ski" etapas Lenkijoje baigėsi šeimininkų rinktinės pergale ir netikėtu ruso triumfu (VIDEO)

2018-11-19 12:48 Teniso TV

Šuoliu su slidėmis nuo tramplyno sezonas startavo Lenkijoje, Vislos mieste ir jau pirmame etape netrūko netikėtumų bei skandalų. Pirmasis etapas prasidėjo nuo komandinio konkurso, kuriame sudalyvavo netikėtai daug rinktinių, o aukso medaliais pasipuošė namai.

Aukšto lygio varžybos pateikė ne vieną įdomų dalyką, nors dar tik žiemos sezono pradžia. Kaip ir visuomet komandiškuose šuoliuose netrūko intrigos, jau pirmame šuolyje buvo pašalintas vienas iš Norvegijos atstovų dėl taisyklių nesilaikymo (Kostiumo klaida), Japonijos šuolininkai ne kartą griuvo, tačiau sugebėjo patektį į antrą etapą, o Kazachstano jaunuoliai pamatė kiek jiems dar reikia dirbti, kad pasiektų geriausią lygį.

Po šešių šuolių iš 8 Lenkijos komanda užtikrintai pirmavo, tačiau antrasis Dawido Kubackio šuolis visiškai nenusisėkė ir Vokietijos rinktinė po Stephano Leyhe šuolio sugebėjo išsiveržti į priekį. Visgi namų sienos padėjo ir lyderis Kamilius Stochas pakankamai toli nuskriejo ir paskutinis vokietis savo šuoliu neišgelbėjo.

Pirma vieta: Lenkija (Kamil Stoch, Piotr Žyla, Dawid Kubacki, Jakub Wolny)
Antra vieta: Vokietija
Trečia vieta: Austria
Ketvirta liko: Japonija

Kiek daugiau staigmenų pateikė individualus šuoliai po kurių ant podiumo neišvydome nei vieno Lenkijos atstovo, o pirmą savo titulą iškovojo rusas Evgenijus Klimovas, kuriam 24 metai.

Šuoliai vyko sningant, tačiau sąlygos buvo puikios pademonstruoti tolimus atstumus. Rusas savo 2 bandymais nuskriejo 127,5 ir 131,5 metrus.

Antrasis liko vokietis Stephenas Leyhe su 124,5 metrais ir 130,5 metrais.

Trečia vieta tenkinosi japonas Ryoyu Kobayashi, o iš kart už jo liko lenkas Kamilius Stochas.

Video:

Video:
(Komentarai rašomi Intensedebate platformoje. Įžeidžiančius ir draudžiamus komentarus periodiškai šaliname. Informuokite apie pažeidimus.)


...